Bo von Zweigbergk

Bo von Zweigbergk
Bo von Zweigbergk
Bo von Zweigbergk
Bo von Zweigbergk

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

BO VON ZWEIGBERGK (1897-1940), olja på duk,uppklistrad på pannå, signerad och daterad 1935, kustlandskap, 17x23 cm.

Något ytslitage, nålhål i kanter.

909625

2021-05-09