Matta rölakan

Matta rölakan
Matta rölakan
Matta rölakan
Matta rölakan
Matta rölakan
Matta rölakan
Matta rölakan
Matta rölakan
Matta rölakan
Matta rölakan

Klubbat för:

300 SEK

2 000 SEK

MATTA, rölakan, signerad ILS, ca 202 x 132 cm

Bruksslitage, svag fläck i mitten

909629

2021-05-03