Bess Wissler akvarell

Bess Wissler akvarell
Bess Wissler akvarell
Bess Wissler akvarell
Bess Wissler akvarell

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BESS WISSLER (1866-1952): sjölandskap, signerad och daterad Bess Wissler 145e juli 1900, akvarell, ca 14,5x16,5 cm

Ej examinerad ur ram

909637

2021-04-28