Porslin Kina

Porslin Kina
Porslin Kina
Porslin Kina
Porslin Kina
Porslin Kina
Porslin Kina
Porslin Kina
Porslin Kina
Porslin Kina
Porslin Kina

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MINITAYRURNA, SKÅL samt TALLRIKAR, 4 dlr, 1800-1900-tal, floral och figural dekor i emaljfärger, miniatyrurnans höjd ca 12,5 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

909638

2021-05-04