Børge Mogensen
Valmis
2021-04-28
909661
| Korkein tarjous | 1 200 SEK |
| Arviointi | 4 000 SEK |
BØRGE MOGENSEN (1914-1972): Sängskåp, Boligens Byggeskabe formgivet av Børge Mogensen & Grethe Meyer for C. Danel, 1950-tal, höjd
cm, bredd 100, djup 35 cm
Bruksslitage. Nyckel finns