Børge Mogensen

Børge Mogensen
Børge Mogensen
Børge Mogensen
Børge Mogensen
Børge Mogensen
Børge Mogensen
Børge Mogensen
Børge Mogensen
Børge Mogensen
Børge Mogensen
Børge Mogensen
Børge Mogensen

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BØRGE MOGENSEN (1914-1972): Sängskåp, Boligens Byggeskabe formgivet av Børge Mogensen & Grethe Meyer for C. Danel, 1950-tal, höjd
cm, bredd 100, djup 35 cm

Bruksslitage. Nyckel finns

909661

2021-04-28