Fåtölj 1920/30-tal

Fåtölj 1920/30-tal
Fåtölj 1920/30-tal
Fåtölj 1920/30-tal
Fåtölj 1920/30-tal
Fåtölj 1920/30-tal
Fåtölj 1920/30-tal
Fåtölj 1920/30-tal
Fåtölj 1920/30-tal
Fåtölj 1920/30-tal
Fåtölj 1920/30-tal

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

FÅTÖLJ, 1920/30-tal, klädsel i plysch, kromade detaljer, ställbar sittställning, sitthöjd ca 40 cm

Klädsel med smärre slitage, kromade delar med smärre ytskador

909662

2021-04-28