Cecilia Haupt färglitografi
Valmis
2021-04-28
909664
| Korkein tarjous | 1 200 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
CECILIA HAUPT (född 1972): "Babysitter", signerad Cecilia Haupt, numrerad 39/260, färglitografi, bladmått ca 28x38 cm