Carl Ljungberg oljemålning

Carl Ljungberg oljemålning
Carl Ljungberg oljemålning
Carl Ljungberg oljemålning
Carl Ljungberg oljemålning
Carl Ljungberg oljemålning
Carl Ljungberg oljemålning

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CARL LJUNGBERG (1897-1973): Porträtt av ung kvinna, signerad Carl Ljungberg 1927, olja på duk, ca 74x60 cm

Krackelyr, senare spännram

909667

2021-04-28