Skål silver

Skål silver
Skål silver
Skål silver
Skål silver
Skål silver
Skål silver
Skål silver
Skål silver
Skål silver
Skål silver
Skål silver
Skål silver

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SKÅL, silver, 1900-tal, svenska importstämplar, hammrad dekor, invändigt förgylld, höjd 12, diameter 23 cm, vikt ca 543 g

Förgyllning med slitage

909680

2021-04-28