Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
800 SEK
ULF TROTZIG (1925-2013: Kompositioner, 3 st färgetsningar, signerade och numrerade, samtliga i en upplaga om 70 ex, bladstorlek 79 x 54 cm: oramade.
Fint skick.
909683
2021-05-08
Gör en kostnadsfri värdering här