Ulf Trotzig färgetsningar

Ulf Trotzig färgetsningar
Ulf Trotzig färgetsningar
Ulf Trotzig färgetsningar
Ulf Trotzig färgetsningar
Ulf Trotzig färgetsningar
Ulf Trotzig färgetsningar
Ulf Trotzig färgetsningar
Ulf Trotzig färgetsningar

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

800 SEK

ULF TROTZIG (1925-2013: Kompositioner, 3 st färgetsningar, signerade och numrerade, samtliga i en upplaga om 70 ex, bladstorlek 79 x 54 cm: oramade.

Fint skick.

909683

2021-05-08