Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
800 SEK
TÅRTASK stämplad Grand Prix, Paris 1900, björk, höjd ca 25, diameter 45 cm
Skador, slitage
909685
2021-05-05
Gör en kostnadsfri värdering här