Klubbat för:
2 400 SEK
Schätzwert
800 SEK
Beschreibung
ULF TROTZIG (1925-2013: Kompositioner, 4 st färgetsningar, signerade och numrerade, samtliga i en upplaga om 70 ex, bladstorlek 79 x 54 cm: oramade.
Zustandsbeschreibung
Fint skick.
909689
2021-05-08
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner