Ulf Trotzig färetsningar

Ulf Trotzig färetsningar
Ulf Trotzig färetsningar
Ulf Trotzig färetsningar
Ulf Trotzig färetsningar
Ulf Trotzig färetsningar
Ulf Trotzig färetsningar
Ulf Trotzig färetsningar
Ulf Trotzig färetsningar
Ulf Trotzig färetsningar
Ulf Trotzig färetsningar

Klubbat för:

2 400 SEK

Schätzwert

800 SEK

Beschreibung

ULF TROTZIG (1925-2013: Kompositioner, 4 st färgetsningar, signerade och numrerade, samtliga i en upplaga om 70 ex, bladstorlek 79 x 54 cm: oramade.

Zustandsbeschreibung

Fint skick.

909689

2021-05-08