Engelsk Canterbury från 1900-talet
Valmis
2021-04-28
909695
| Korkein tarjous | 300 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
TIDNINGSSTÄLL, sk Canterbury, 1900-talets andra hälft, betsat lövträ, med tre fack och en låda i front, på hjul, höjd ca 53, 56x36 cm
Smärre bruksspår, repor, stötmärken