Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TIDNINGSSTÄLL, sk Canterbury, 1900-talets andra hälft, betsat lövträ, med tre fack och en låda i front, på hjul, höjd ca 53, 56x36 cm
Smärre bruksspår, repor, stötmärken
909695
2021-04-28
Gör en kostnadsfri värdering här