Engelsk Canterbury från 1900-talet

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TIDNINGSSTÄLL, sk Canterbury, 1900-talets andra hälft, betsat lövträ, med tre fack och en låda i front, på hjul, höjd ca 53, 56x36 cm

Smärre bruksspår, repor, stötmärken

909695

2021-04-28