Ian Rusth färglitografi

Ian Rusth färglitografi
Ian Rusth färglitografi

Klubbat för:

1 900 SEK

1 200 SEK

IAN RUSTH (Sverige, född 1950): "Nu går vi hem", färglitografi, signerad, daterad och numrerad -97, 120/190, färglitografi, bildmått ca 72x52 cm

Ramad, saknar glas, fläck

909707

2021-04-28