Klubbat för:
1 900 SEK
1 200 SEK
IAN RUSTH (Sverige, född 1950): "Nu går vi hem", färglitografi, signerad, daterad och numrerad -97, 120/190, färglitografi, bildmått ca 72x52 cm
Ramad, saknar glas, fläck
909707
2021-04-28