Limousine

Limousine
Limousine
Limousine
Limousine
Limousine
Limousine
Limousine
Limousine
Limousine
Limousine
Limousine
Limousine
Limousine
Limousine
Limousine
Limousine
Limousine
Limousine

Klubbat för:

9 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

LIMOUSINE troligen Tipp & Co, Tyskland, 1930-tal, litograferad samt lackerad plåt, batteridrivna framlyktor, inredning med chaufför, urverksdriven (medföljande nyckel ej original), längd ca 39 cm

slitage, ej funktionstestad

909710

2021-05-04