Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SOFFBORD, 1970/80-tal, skiva i travertin, undrrede i mässing, höjd 54, 155x90 cm
Bruksslitage, rökdoft
909718
2021-04-30
Gör en kostnadsfri värdering här