Soffbord stenskiva

Soffbord stenskiva
Soffbord stenskiva
Soffbord stenskiva
Soffbord stenskiva
Soffbord stenskiva
Soffbord stenskiva
Soffbord stenskiva
Soffbord stenskiva
Soffbord stenskiva
Soffbord stenskiva

Klubbat för:

2 000 SEK

2 500 SEK

SOFFBORD, 1970/80-tal, skiva i travertin, undrrede i mässing, höjd 54, 155x90 cm

Bruksslitage, rökdoft

909718

2021-04-30