Klädskåp jugend

Klädskåp jugend
Klädskåp jugend
Klädskåp jugend
Klädskåp jugend
Klädskåp jugend
Klädskåp jugend
Klädskåp jugend
Klädskåp jugend

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 500 SEK

KLÄDSKÅP, 1900-talets början, fanerat i mahogny, jugend, fassettslipat glas, mässingsbeslag, inredning med hyllor, höjd 185, 55x112 cm

Slitage, repor

909721

2021-04-30