Byrå, 1920/30- tal, Art Decó
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BYRÅ, Art Decó 1920-30 -tal, bonad björk fanér, tre lådor med dragringar av mässing, ca höjd 74, 84x 46 cm
Smärre åldersrelaterat slitage med jack i toppskiva samt lådfrony, ytrepor. Nyckel finns
909722
2021-05-03