Byrå, 1920/30- tal, Art Decó

Byrå, 1920/30- tal,  Art Decó
Byrå, 1920/30- tal,  Art Decó
Byrå, 1920/30- tal,  Art Decó
Byrå, 1920/30- tal,  Art Decó
Byrå, 1920/30- tal,  Art Decó
Byrå, 1920/30- tal,  Art Decó
Byrå, 1920/30- tal,  Art Decó
Byrå, 1920/30- tal,  Art Decó

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BYRÅ, Art Decó 1920-30 -tal, bonad björk fanér, tre lådor med dragringar av mässing, ca höjd 74, 84x 46 cm

Smärre åldersrelaterat slitage med jack i toppskiva samt lådfrony, ytrepor. Nyckel finns

909722

2021-05-03