Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ERIK JERKEN (1898-1947): stadsmotiv, signerad och daterad Jerke 1937, olja på duk, ca 55x46 cm
Rökdoft
909726
2021-04-30
Gör en kostnadsfri värdering här