Erik Jerken oljemålning

Erik Jerken oljemålning
Erik Jerken oljemålning
Erik Jerken oljemålning
Erik Jerken oljemålning
Erik Jerken oljemålning
Erik Jerken oljemålning

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ERIK JERKEN (1898-1947): stadsmotiv, signerad och daterad Jerke 1937, olja på duk, ca 55x46 cm

Rökdoft

909726

2021-04-30