Skålfat Famillr noir
Closed
2021-04-30
909728
| Sold for | 6 200 SEK |
| Estimate | 1 500 SEK |
SKÅLFAT, 1 par, porslin, Kina, 1900-tal, famille noir, dekor av kartusch med figurscen, botten med Qianlongs sigillmärke, diameter ca 24 cm
Smärre nagg