Klubbat för:
6 200 SEK
1 500 SEK
SKÅLFAT, 1 par, porslin, Kina, 1900-tal, famille noir, dekor av kartusch med figurscen, botten med Qianlongs sigillmärke, diameter ca 24 cm
Smärre nagg
909728
2021-04-30