Klubbat för:
7 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BORD, 1950-tal, fanerat i olika träslag, dekor i intarsia, svartlackerade ben med fotavslutningar i mässingshylsor, höjd 47, diameter ca 45 cm
Smärre ytslitage
909731
2021-04-28
Gör en kostnadsfri värdering här