Lennart Rosensohn - Litografi

Lennart Rosensohn - Litografi
Lennart Rosensohn - Litografi

Klubbat för:

1 400 SEK

2 000 SEK

LENNART ROSENSOHN (1918-1994), litografi, signerat samt daterad 1989, nr 5/10, motivmått ca 43x55cm, ramad, skänkt via Galleri Konstkännaren (Jan Jönsson)

donatorns värdering 2000 kr

smärre foxing, ej examinerad ur ram

909739

2021-05-09