Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SKÅL, STEMCUP, FAT, 4 dlr., porslin, Kina, 1800-talets andra hälft, polykrom dekor, höjd ca 4-9, diameter ca
Nagg, smärre slitage
909740
2021-04-30
Gör en kostnadsfri värdering här