Porslin Kina 1800-tal

Porslin Kina 1800-tal
Porslin Kina 1800-tal
Porslin Kina 1800-tal
Porslin Kina 1800-tal
Porslin Kina 1800-tal
Porslin Kina 1800-tal
Porslin Kina 1800-tal
Porslin Kina 1800-tal
Porslin Kina 1800-tal
Porslin Kina 1800-tal

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKÅL, STEMCUP, FAT, 4 dlr., porslin, Kina, 1800-talets andra hälft, polykrom dekor, höjd ca 4-9, diameter ca

Nagg, smärre slitage

909740

2021-04-30