Nils G Stenqvist

Nils G Stenqvist
Nils G Stenqvist

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

NILS G STENQVIST (1934-2005): "Jord, luft, vatten, stjärnor", monogramsignerad NGS 1992, 32/100, färgetsning, bladmått ca 49x33 cm

909750

2021-04-30