Peter Dahl Kärleksguden Frö
Klubbat för:
600 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
PETER DAHL (född 1934): "Kärleksguden Frö", signerad Peter Dahl, 203/250, färglitografi, bladmått ca 90x63 cm
Kuntoraportti
909755
Päivämäärä:
2021-04-30