Peter Dahl Kärleksguden Frö

Peter Dahl Kärleksguden Frö
Peter Dahl Kärleksguden Frö

Klubbat för:

600 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

PETER DAHL (född 1934): "Kärleksguden Frö", signerad Peter Dahl, 203/250, färglitografi, bladmått ca 90x63 cm

Kuntoraportti

909755

Päivämäärä:

2021-04-30