Conny Berglund färgetsningar
Valmis
2021-04-28
909763
| Korkein tarjous | 2 200 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
CONNY BERGLUND (född 1948): (4) Kattmotiv, signerade Conny Berglund, färgetsningar, varierande mått och numreringar, rammått ca 23x23 cm