Klubbat för:
2 200 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
CONNY BERGLUND (född 1948): (4) Kattmotiv, signerade Conny Berglund, färgetsningar, varierande mått och numreringar, rammått ca 23x23 cm
Zustandsbeschreibung
909763
2021-04-28
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner