Conny Berglund färgetsningar

Conny Berglund färgetsningar
Conny Berglund färgetsningar
Conny Berglund färgetsningar
Conny Berglund färgetsningar
Conny Berglund färgetsningar
Conny Berglund färgetsningar
Conny Berglund färgetsningar
Conny Berglund färgetsningar
Conny Berglund färgetsningar
Conny Berglund färgetsningar

Klubbat för:

2 200 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

CONNY BERGLUND (född 1948): (4) Kattmotiv, signerade Conny Berglund, färgetsningar, varierande mått och numreringar, rammått ca 23x23 cm

Zustandsbeschreibung

909763

2021-04-28