Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 000 SEK
SYBORD, fanerat i valnöt, inredning med fack och lock, 1800-talets andra hälft, H ca 75 cm, 52 x 40 cm
Nyckel saknas. Locket något välvt.
Brukslitage
909764
2021-05-03
Gör en kostnadsfri värdering här