Sybord 1800-tal

Sybord 1800-tal
Sybord 1800-tal
Sybord 1800-tal
Sybord 1800-tal
Sybord 1800-tal
Sybord 1800-tal
Sybord 1800-tal
Sybord 1800-tal
Sybord 1800-tal
Sybord 1800-tal

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SYBORD, fanerat i valnöt, inredning med fack och lock, 1800-talets andra hälft, H ca 75 cm, 52 x 40 cm

Nyckel saknas. Locket något välvt.
Brukslitage

909764

2021-05-03