Flickdocka C.F Kling
Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FLICKDOCKA C.F. Kling, 1900-talets första kvartal, huvud av biskvi, blundögon av glas, öppen mun, äkta hår, stoppad kropp klädd i läder, underarmar av massa, längd ca 44 cm
en hand med lagning
909767
2021-05-01