Porslin Kina
Vollendet
2021-04-30
909777
| Höchstes Gebot | 2 400 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
TALLRIKAR, ASSIETTER, SKÅLFAT, 7 dlr., porslin, Kina, 18/1900-tal, varierande dekor i underglasyrblått, diameter ca 18-25 cm
Nagg