2 leksaker

2 leksaker
2 leksaker
2 leksaker
2 leksaker
2 leksaker
2 leksaker
2 leksaker
2 leksaker
2 leksaker
2 leksaker

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

800 SEK

LEKSAKER, björn och clown, batteridrivna, Made in Japan, H ca 21 - 25 cm

Funktion ej kontrollerad, slitage och skador.

909783

2021-05-03