Bertil Vallien vas

Bertil Vallien vas
Bertil Vallien vas
Bertil Vallien vas
Bertil Vallien vas
Bertil Vallien vas
Bertil Vallien vas
Bertil Vallien vas
Bertil Vallien vas
Bertil Vallien vas
Bertil Vallien vas

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BERTIL VALLIEN, vas Kosta Boda, polykrom glasmassa i överfång, artist collection, signerad B Vallien, numrerad 49531, höjd ca 16 cm

909784

2021-04-28