Juliusz Slabiak oljemålning

Juliusz Slabiak oljemålning
Juliusz Slabiak oljemålning
Juliusz Slabiak oljemålning
Juliusz Slabiak oljemålning

Klubbat för:

2 600 SEK

2 000 SEK

JULIUSZ SLABIAK (Polen, 1917-1973): Komposition med man och häst, signerad, olja på papper, ca 16x24 cm

Krackelyr

909787

2021-05-03