Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
YNGVE EKSTRÖM, "Furubo", skåp med överdel, Swedese, 1900-talets andra hälft, 3 lådor, furu, höjd ca 200, 60x35 cm
Slitage, märken
909790
2021-05-04
Gör en kostnadsfri värdering här