Skåp Yngve Ekström

Skåp Yngve Ekström
Skåp Yngve Ekström
Skåp Yngve Ekström
Skåp Yngve Ekström
Skåp Yngve Ekström
Skåp Yngve Ekström
Skåp Yngve Ekström
Skåp Yngve Ekström
Skåp Yngve Ekström
Skåp Yngve Ekström
Skåp Yngve Ekström
Skåp Yngve Ekström
Skåp Yngve Ekström
Skåp Yngve Ekström

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

YNGVE EKSTRÖM, "Furubo", skåp med överdel, Swedese, 1900-talets andra hälft, 3 lådor, furu, höjd ca 200, 60x35 cm

Slitage, märken

909790

2021-05-04