Skåp Yngve Ekström
Valmis
2021-05-04
909790
| Korkein tarjous | 450 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
YNGVE EKSTRÖM, "Furubo", skåp med överdel, Swedese, 1900-talets andra hälft, 3 lådor, furu, höjd ca 200, 60x35 cm
Slitage, märken