Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 000 SEK
SKÅLFAT, porslin, Kina, 1800-tal, dekor av fiskar i underglasyrblått, diameter ca 22 cm
Slitage, tillverkningsdefekter
909799
2021-04-30
Gör en kostnadsfri värdering här