Byrå 1900-tal
2021-05-03
909803
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
BYRÅ, 1900-tal, Rokoko stil, ca höjd 79 cm, 74x41 cm
Slitage, toppskiva med slitage