Erik Jerken oljemålning
Valmis
2021-04-30
909807
| Korkein tarjous | 800 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
ERIK JERKEN (1898-1947): stadsmotiv, signerad Jerke 1933, olja på duk, ca 46x56 cm
Röklukt