Soffa gustaviansk
Closed
2021-05-04
909819
| Sold for | 4 000 SEK |
| Estimate | 6 000 SEK |
SOFFA, gustaviansk, genombruten och skuren dekor, senare bemålning samt bronsering och klädsel, längd ca 236, sitthöjd 42 cm
Lagning på ben, slitage, märken, fläckar