Soffa gustaviansk
Klubbat för:
4 000 SEK
Arviointi
6 000 SEK
Kuvaus
SOFFA, gustaviansk, genombruten och skuren dekor, senare bemålning samt bronsering och klädsel, längd ca 236, sitthöjd 42 cm
Kuntoraportti
Lagning på ben, slitage, märken, fläckar
909819
Päivämäärä:
2021-05-04