Bergèrer 1 par rokokostil

Bergèrer 1 par rokokostil
Bergèrer 1 par rokokostil
Bergèrer 1 par rokokostil
Bergèrer 1 par rokokostil
Bergèrer 1 par rokokostil
Bergèrer 1 par rokokostil
Bergèrer 1 par rokokostil
Bergèrer 1 par rokokostil

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BERGÈRER, 1 par, rokokostil, 1900-talets mitt, vit- och blåmålade, ljusblå plyschklädsel, sitthöjd 38, total höjd 92, sittdjup 56 cm

Färgavskav förekommer, bruksslitage

909824

2021-04-28