Einar Forseth gouache
Valmis
2021-04-30
909825
| Korkein tarjous | 300 SEK |
| Arviointi | 1 000 SEK |
EINAR FORSETH (1892-1988): "Marstrands kaj", signerad och daterad Forseth 34, gouache på papper, ca 34x46 cm