Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
EINAR FORSETH (1892-1988): 2 st, porträtt av Gustaf V, signerad Einar Forseth ena daterad till 44, blyerts, bildmått 33x24 och 34x24 cm
Ena med edikation
909829
2021-04-30
Gör en kostnadsfri värdering här